Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1618648
19084
304
Jewellery
Ezüst (Ag.) evőeszközök (közte antik), +ezüst nyelű kések (3 db), rozsdás nyéllel, nettó:214 g +bruttó:159 g 1635595
19085
304
34000
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco doboz, gravírozott felirattal, jelzett, mesterjeggyel, 15,5×11 cm, bruttó:565 g 1637709
19086
304
360000
Jewellery
cca 1950 IWC Schaffhausen 18K arany karóra. Szép, működő állapotban, jelzett tokkal és szerkezettel. Br: 33,7 g Sorozatszám: 1441341 / cca 1950 IWC Schaffhausen 18 C gold watch in nice condition, marked. Gr: 33,7 g, d:3,5 cm
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
1635246
19087
304
200000
Jewellery
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1636435
19088
304
180000
Jewellery
100 db-os ezüst ( Ag.) gyűrű gyűjtemény, különféle ásványokkal és szintetikus kövekkel, több jelzett, ékszertartó dobozban, 31×19 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1569732
19089
304
Jewellery
XVIII. század: Poncolt ezüst puskaveretek. Gazdagon díszített, figurális díszítéssel (kutyás őr) összesen 215 g / XVIIIth century. Handmade silver gun curbings for gun. With figural ornaments. Total 215 g 1634781
19090
304
14000
Jewellery
Art deco ezüst cukorka tartó, cigarettás dobozka. Nettó 128g 1621451
19091
304
Jewellery
Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:154 g 1621453
19092
304
Jewellery
Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:157 g 1453726
19093
304
140000
Jewellery
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1448817
19094
304
80000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g 1448768
19095
304
70000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft