Militária

Tételek száma: 83

cca 1914-1945 Katonai témájú különféle fotólapok, egy részük feliratozva, különböző méretben, összesen 10 db
12990.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1935 Minden, Németország. Katonai alakulat lovakkal, autókkal, motorokkal, tisztekkel. Csoportkép kartonon. Kissé ázott széllel. /  cca 1935 Minden, Germany. Military unit and barracks with horses, automobiles and officers. Large photo on cartboard, with some wet stains. Photo size. 28x21 cm
12991.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Vadászkés műbőr hüvelyben, hiányos, h:36 cm
12992.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1930 2 db katonai esküvőfotó, különböző méretben
12993.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Több száz szovjet katonai gomb
12994.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12995.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm
12996.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Katonai ásó és fejsze, h: 33 és 44 cm
12997.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1942 Töltényhüvelyből készült váza, rajta magyar címerrel, militária motívumokkal, m: 31 cm
12998.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1901 S. M. Schlachtschiff "Árpád". Bécs,  Emil M. Engel., 1 t.+10 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, német nyelven. S.M.S. Árpád K.u.K. haditengerészet Habsburg-osztályú csatahajójának vízrebocsájtására kiadott hivatalos ismertető. / 1901 S. M. Shlachtschiff "Árpád". Vienna, Emil M. Engel. Paperbindig, with a little bit worn cover, with spotty pages, in German language. The official launching brochure of S.M.S. Árpád K.u.K. Navy Habsburg-class pre-dreadnought.
12999.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

cca 1920 Óvóhelyek építésére vonatkozó terv típusok. Nagyméretű tervrajz, Klösz nyomda 100x70 cm
13000.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900 4 db nevesített katona keményhátú fotója 9x17 cm, 20x26 cm
13001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft