Könyvek: Történelem Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1305577
15305
301
Books: History
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány. 1519883
15306
301
Books: History
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. 1581044
15307
301
Books: History
Prescott V. H.: V. Károly császár lemondása és végnapjai a Szt.-Yusti kolostorban. Fordíotta P. Szatmháry Károly. Bp., 1893, Ráth Mór, VI+196 p. Uj kiadás. Papírkötés, megviselt állapotban, viseltes, sérült, hiányos borítóval. 1508704
15308
301
Books: History
Vályi Nagy Géza: Gróf Zrinyi Miklós, a költő és hadvezér. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel. 1599249
15309
301
Books: History
Ómolnár Miklós: 1956. október 23.-november 4. 12 nap, amely... Események, emlékek, dokumentumok. Bp., 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1553670
15310
301
Books: History
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem története. 1945-1970. Szerk.: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1601373
15311
301
Books: History
Székely oklevéltár. Új sorozat. I. kötet. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Szerk.: Demény Lajos, Pataki József. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben. 1614496
15312
301
Books: History
Rózsás János: Keserű ifjúság. Szovjet fogságom naplója. München, 1986. Borbándi Gyula (1919-2014) történész, író, lapszerkesztő, történetíró, lexikográfus autográf postai csomagfeladó vényével. Káldy József autográf névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1611813
15313
301
Books: History
Neugebauer, Otto: Egzakt tudományok az ókorban. Bp., 1984, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1612270
15314
301
Books: History
Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00758. sorszámú sorszámozott példány. 1591535
15315
301
Books: History
Szekeres József: Ganz Ábrahám élete. Bp., 1967, Ganz Villamossági Művek Házinyomda. Félműbőr kötésben, jó állapotban. 1619875
15316
301
Books: History
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre. Kiadói keménypapír kötés, 223 p. Számos fotóval. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft