Okmányok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1618476
12074
301
Documents
1905-1949 Vegyes okmány tétel, sok illetékbélyeggel, 13 db 1601752
12075
301
Documents
1907-1910 Mosonszentjános, Szolgálati cselédkönyv gazdasági cseléd részére, 30f. okmánybélyeggel, viaszpecséttel, kissé kopottas egészvászon-borítóval. 1601797
12076
301
Documents
1908-1938 Barbacs, Szolgálati cselédkönyv gazdasági cseléd részére, 30f. okmánybélyeggel, vászon-kötésben, kissé laza fűzéssel. 1459627
12077
301
Documents
1912-1916 Igazolvány a személyazonosság igazolására és személyzeti jegy váltására alkalmazottak részére, MÁV, fényképpel, pecséttel, aláírásokkal, kissé foltos vászon kötésben, valamint benne a Vasutas Szövetség igazolójegyével. 1618345
12078
301
Documents
1912 Budafoki Zománcozott Edény- Sajtoló és Fémárugyár díszes fejléces számla, sérült, 29,5x22 cm 1611734
12079
301
Documents
1912 Pöstyén, Szolgálati cselédkönyv, pecsétel, okmánybélyeggel, bejegyzésekkel 1578095
12080
301
Documents
1913-1917 Budapesti Kir. Magy. Tudomány-Egyetem gyógyszerész hallgatójának leckekönyve, pecséttel, okmánbélyegekkel, Dr, Entz Géza, Klupathy Jenő, Mágocsy-Dietz Sándor, Winkler Alajos és más neves tanárok, valamint a kar dékánjainak aláírásaival, viseltes vászon-kötésben. 1601556
12081
301
Documents
1914-1950 Munkakönyv hentes segéd részére, 20f. illetékbélyeggel, viseltes állapotban./ 1914-1950 Worker's Book for butcher assistant, with stamp, in poor condition. 1617011
12082
301
Documents
1914, 1943 Színes címerrajz + címer elkészítésére irányuló megrendelésről szóló levél Michajlovits György részére Schubauer János vésnöki műterméből 1618683
12083
301
Documents
1914-1947 Vegyes okmány tétel (segédlevél, bizonyítvány, némelyiken illetékbélyegekkel, közte vasúti témájú darabok is) 1619066
12084
301
Documents
1915 Magyar Királyi Államvasutak félárú jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, bőr tokban 1617326
12085
301
Documents
1917 Bp., Polgári leányiskolai bizonyítvány illetékbélyegekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft