Nyomtatványok

Tételek száma: 212

1911-1931 26 db halálozási értesítő, Nyessey József drávatamási uradalmi intéző és családja részére. Az elhunytak részben a Thassy és Nádosy családok rokonságába és ismertségébe tartozó személyek voltak. (Drávatamási, Nádosy-telep, Darány, Helesfa, Harkány, Barcs, Kastélyosdombó, Bükkösd, Vásárosdombó, Levél, Hegyeshalom, Modor, Cabuna, Pécs, Budapest, Pozsony, Nagyszombat, Gleißenfeld.)
13222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1912 Budapest, Hotel Pannónia szálloda újévi köszöntő kártyája a hotel rajzával, 11,5x16,5 cm
13223.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1913-1968 Vegyes régi újság, folyóirat tétel, 20 db, Nepkelet, Pesti Hirlap, Bazár, Kincses újság...stb. Különféle kiadásban, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
13224.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1914-1925 Posta-, és Táviró Évkönyv 6 db (1914, 1916-1918, 1924-1925), Szerk.: Demény Károly, Szalay Gábor, Peterdy Sándor. Bp., Országos Központi Községi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon, és papír kötésben,a borítók megviselt állapotban.
13225.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vegyes papírrégiség tétel, 10 db 1914-1958 Ellenőrző napló, konfirmációs emléklap, család-lap, régi számla, iparostanonc-iskolai bizonyítvány..stb. Változó állapotban.
13226.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1915-1916 a Jendrassik Tibor (?-?) és a tragikus sorsú Jendrassik Aurél (1904-1927) szerkesztette Box képes folyóirat kőnyomatos lapszámai, számos érdekes írással, félvászon kötésben egybekötve, néhány lap kijár
13227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1915-1924 A Katholikus Népszövetség Naptára, 2 db, 9. és 18. évf.
13228.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre.  26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.
13229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917)  halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
13230.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 Somlay Károly: Pál testvér. Milliók Könyve III. évf., 77 szám. Bp., 1918, Singer és Wolfner. Papírkötés, szakadozott borítóval.
13231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 A győzelmes tömegsztrájk. A magyarországi munkások tömegmozgalma a világbékért és a demokráciáért 1918. január 18-21-ig. Szocialista agitációs íratok 13. sz. Bp., Népszava, 16 p. Átkötött papírkötés.
13232.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1919 Monori, Tanácsköztársaság ideje alatt kiadott Közérdek c, újság egy száma + 2 db 1951-es Képes Szabad Nép melléklet.
13233.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft