Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1597140
10524
298
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 3 db ex libris. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán pecséttel jelzett, 6x8 cm és 5x7 cm közötti méretben. 1562154
10525
298
Ex libris - small-graphics
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5 1542974
10526
298
Ex libris - small-graphics
Rolf von Hoerschelmann (1885-1947): Boszorkányos ex libris Walter und Margarete Vogel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6 cm 1575731
10527
298
Ex libris - small-graphics
Jász-Faragó Sándor (1888-1968): Ex libris Aleander. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1597264
10528
298
Ex libris - small-graphics
Kaveczky Zoltán (1897-1965): 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm. 1597268
10529
298
Ex libris - small-graphics
Kaveczky Zoltán (1897-1965): 2 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett 10×11 és 12×8 cm. 1592671
10530
298
Ex libris - small-graphics
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erotikus ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 16x24cm 1597250
10531
298
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): 16 db Illusztráció (Jean: Paul: Gyámoltalan hősök), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15×8 cm 1597242
10532
298
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): 10 db Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm 1597246
10533
298
4600
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): 9 db Illusztráció (Ébredő Afrika), fametszet, papír, jelzés nélkül, 13×11 cm 1591879
10534
298
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció Patrice Lumumba: szenvedtél, fekete testvér c. verséhez. Fametszet, paszpartuban, hátoldalán feliratozva,13,5x11 cm 1375069
10535
298
Ex libris - small-graphics
Jan Konůpek (1883-1950): Ex libris Frant. Schmidta, Klisé, papír, jelzett a klisén, 15×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft