Festmények és grafikák

Tételek száma: 264

Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm
10188.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Veszprémi Endre (1925- ): Villamoskocsi 1887-ből, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9,5×15 cm
10190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Veszprémi Endre (1925- ): Omnibusz 1832-1929, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9,5×15 cm
10191.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Veszprémi Endre (1925- ): Autóbusz az Andrássy úton 1915-ben, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9,5×15 cm
10192.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Veszprémi Endre (1925- ): Lóvasút az újpesti végállomásnál, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9,5×15 cm
10193.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vértes György (1930-1979): Füles címlapterv, vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, 30×21 cm
10194.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vincze László (1934-): Búbánatvölgy. Akvarell, papír, jelzett, 39×28 cm
10195.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vincze László (1934-): Férfi fej. Computer print, papír, jelzett,  35×28 cm
10196.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vincze László (1934-): Arc. Computer print, papír, jelzett,  27×36 cm
10197.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
10198.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Wallace vámpír.  Akvarell, papír, akvarell, apró szakadással, 24x30 cm
10199.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft