Festmények és grafikák

Tételek száma: 270

Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
10074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Imre István (1918-1983): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm
10076.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Jeney Zoltán (1899-?): Cinkotai életkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×23 cm
10077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

JP jelzéssel: Vitorlás a kikötőnél. Olaj, vászon, 35×45 cm
10078.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalmok. Olaj, karton, sérült antik keretben, 12,5×17,5 cm
10079.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Kardos Brúnó  (1877-1952):  Virágcsendélet japán vázával. Pasztell, papír, foltos, jelzett, 48×33 cm
10080.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kádár jelzéssel: Lovon ülők. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 27×35 cm
10081.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
22

Kádár jelzéssel: Meditálók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×10 cm
10082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10083.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Keserű jelzéssel: Elszáradt virágok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 35×23 cm
10084.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kézdi jelzéssel: Őzek. Vegyes technika, karton, sérült, üvegezett hibás keretben, 17×23 cm
10085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft