Festmények és grafikák

Tételek száma: 270

10242.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10243.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
10244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10245.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10246.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Beácskatopolya. Színezett rézkarc, papír, 27×42 cm
10247.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
10248.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír, 24×46 cm
10249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, farost, 40x30 cm
10250.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
45

Olvashatatlan jelzéssel: Téli erdő részlet. Olaj, farosttal, keretben, 39×31 cm
10251.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel:  Sárga sarokház. Olaj, falemez, sérült keretben, 18×24 cm
10252.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett sérült ovális keretben, 37×29 cm
10253.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft