Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1539631
15415
291
Books: Architecture, Art
Borsa Miklós, Tolnay Pál: Az ismeretlen Operaház. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1539658
15416
291
Books: Architecture, Art
Tüskés Tibor: Testvérmúzsák. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1539677
15417
291
Books: Architecture, Art
Szépművészeti Múzeum. Szerk.: Garas Klára. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1539697
15418
291
Books: Architecture, Art
The Tretyakov Gallery. Moscow. (A Tretyakov Galéria. Moszkva.) Leningrad, 1979, Aurora Art Publischers. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in English language. 1539359
15419
291
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti könyvek, 2 db: Richard Friedenthal: Leonardo. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1980, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kuno Mittelstädt: Eugéne Delacroix. Berlin, 1974, Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. 1539233
15420
291
Books: Architecture, Art
Pereházy Károly Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval. 1539271
15421
291
Books: Architecture, Art
Böhm László: Zenei műszótár. Magyarázatokkal, kottapéldákkal, táblázatokkal és hangjegyírás-útmutatóval. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés. 1518827
15422
291
Books: Architecture, Art
Tanulmányok Lossonczy Tamás művészetéről. Bp., 2006, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1540935
15423
291
Books: Architecture, Art
20 db különféle kiállítási katalógus, 3 db képek nélkül, jó állapotban 1461209
15424
291
Books: Architecture, Art
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel. 1535779
15425
291
Books: Architecture, Art
Szűcs Árpád - Wójtowicz, Małgorzata: A Feszty-körkép. Bp., 1996, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1275901
15426
291
Books: Architecture, Art
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft