Könyvek: Egyéb Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1505180
16052
291
Books: Other
Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. 1505174
16053
291
Books: Other
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas, foltos borítóval. 1538762
16054
291
Books: Other
Kriza János: Erdélyi tájszótár. É.n., h.n., Erdélyi Helikon Barátai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban, hátuljában beragasztással. 1495356
16055
291
Books: Other
Lukácsy Sándor: Zengedező sípszó. Száz szemelvény a régi magyar egyházi irodalomból. 1-2. köt. Pécs, 2002, Jelenkor (Sion-hegyi könyvtár). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban. 1511186
16056
291
Books: Other
Gárdonyi Géza: Öreg tekintetes. Bp., é.n., Dante. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Jó állapotban. 1542037
16057
291
Books: Other
2 db könyv: Delacroix naplója. Bp., 1944, Officina. Félvászon kötés, jó állapotban. + Van Gogh levelei. Bp., 1944, Officina. Félvászon kötés, jó állapotban. 1464218
16058
291
Books: Other
Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1457277
16059
291
Books: Other
Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban. 1439974
16060
291
Books: Other
Jókai Mór: Forradalom alatt írt művek. Bp., 1912, Révai (Jókai Mór hátrahagyott művei 6.). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1495870
16061
291
Books: Other
Zweig, Stefan: Küzdelem a démonnal. Bp., 1946, Anonymus. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1464311
16062
291
Books: Other
Mandelstam, Nagyezsda: Emlékeim. Bp., 1990, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban. 1464238
16063
291
Books: Other
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft