Könyvek: Egyéb Tételek száma: 418
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1513300
15967
291
Books: Other
Maróti Lajos: Hippi akvárium. Bp., 1970, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban. 1513367
15968
291
Books: Other
Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1538672
15969
291
Books: Other
2 db Jókai Anna könyv: Godot megjött. Bp., 2007, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Virágvasárnap alkonyán. Krónikásének 1956-2006. Bp., 2007, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. 1463959
15970
291
Books: Other
2 db mesekönyv: Benedek Elek: Nagy mesekönyv 2. (1995); Benedek Elek: Világszép nádszálkisasszony (é. n.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1476467
15971
291
Books: Other
Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története. I. Bp., 1911, Szent-István-Társulat. Harmadik, javított kiadás. Modern félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. 1476489
15972
291
Books: Other
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Bp., 1936, Révai. Átkötött modern aranyozott gerincű félműbőr kötés. Jó állapotban. 1524020
15973
291
Books: Other
Vegyes könyv tétel, 3 db: Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. 1515341
15974
291
Books: Other
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1418834
15975
291
Books: Other
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Bp., 1905, Athenaeum. Basch Árpád illusztrációival. Megviselt, díszes vászonkötésben. 1495887
15976
291
Books: Other
[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik. 1495439
15977
291
Books: Other
Kéri Edit: Ki volt Görgei? Egy kémtörténet felfedezése. Kutatás meglepetésekkel. Bp., 1996, Dénes József. Papírkötésben, jó állapotban. 1453938
15978
291
Books: Other
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft