Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

Gyomlay László:Turáni vándorok. Bp. (1931.) Eggenberger. (Hollósy ny.) 117 p. 14 t. (Keleti utazások.) Kiadói illusztrált papírborítóban
15251.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15252.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
15253.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15254.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mahler Ede: Babylonia és Assyria. Debrecen, 2003, Zikkurat. Papírkötésben, jó állapotban.
15255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Puskely Mária: Virágos kert vala híres Pannónia. Példaképek a magyar múltból X-XVII. század. Bp., 1994, Ameko Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
15257.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Harcos birodalmak i.e. 1500-600 (fordította: Végh István). Bp., 1993, Dunakönyv. Kiadói műbőr kötés.
15258.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Budapest, 1940, Magyar Szemle Társaság, 330 p.+XX t.+2 kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon kötés.
15260.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Badiny Jós Ferenc: A táltos isten. Bp., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
15261.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Varga Zsigmond: Az ősmagyar mitológia szumir és ural-altáji öröksége. Bp., 1999, Gede. Az 1956. évi kiadás reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
15262.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft