Könyvek: Egyéb Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1394897
16215
289
Books: Other
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült. 1324035
16216
289
Books: Other
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben. 1324021
16217
289
Books: Other
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben 1340148
16218
289
Books: Other
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben 1391110
16219
289
Books: Other
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel. 1224589
16220
289
Books: Other
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet. 1246291
16221
289
Books: Other
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1336501
16222
289
Books: Other
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. 1323174
16223
289
Books: Other
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben. 1337648
16224
289
Books: Other
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben. 1394000
16225
289
Books: Other
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 1255529
16226
289
Books: Other
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft