https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 458

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
1
16215.

Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária).  30 p. Kiadói papírkötésben.
1
16216.

Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
1
16217.

Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált,  kiadói karton kötésben
1
16218.

Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.
1
16219.

Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
1
16220.

Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
16221.

Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
1
16222.

Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.
1
16223.

Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben.
1
16224.

Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1
16225.

Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával.
1
16226.

Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz