https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Porcelán

Tételek száma: 90

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett (tervező:Török János), hibátlan, m:21 cm
1
11098.

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett (tervező:Török János), hibátlan, m:21 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Zsolnay szamár, kézzel festett, jelzett,  hibátlan, m:12 cm
1
11099.

Zsolnay szamár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
15
 
Zsolnay füles váza, alap mázzal,  jelzett, hibátlan, m:26 cm
1
11100.

Zsolnay füles váza, alap mázzal, jelzett, hibátlan, m:26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zsolnay retró váza, mázas festett porcelán, jelzett (tervező: Török János), hibátlan, m:40 cm
1
11101.

Zsolnay retró váza, mázas festett porcelán, jelzett (tervező: Török János), hibátlan, m:40 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
1
11102.

Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Zsolnay ökörvér mázas figura, apró lepattanással, jelzett, m:26 cm
1
11103.

Zsolnay ökörvér mázas figura, apró lepattanással, jelzett, m:26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
40
 
Zsolnay  virág mintás mokkás készlet, rózsaszín mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1
11104.

Zsolnay virág mintás mokkás készlet, rózsaszín mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
19
 
Zsolnay retro karácsonyi süteményes készlet, 6+1 tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm (6×), d:25 cm
1
11105.

Zsolnay retro karácsonyi süteményes készlet, 6+1 tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm (6×), d:25 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:22 cm
1
11106.

Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:22 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan/  Hand painted Zsolnay porcelain figure of an old peasant, 32x24x20cm
1
11107.

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Hand painted Zsolnay porcelain figure of an old peasant, 32x24x20cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett
1
11108.

Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zsolnay vetkőző akt, alapmázzal, jelzés nélkül, hibátlan. m: 26 cm
1
11109.

Zsolnay vetkőző akt, alapmázzal, jelzés nélkül, hibátlan. m: 26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz