Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 516
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339252
14726
283
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott. 1469008
14727
283
Dessewffy Arisztid: Félszázad múltán. É.n., h.n. Félbőr kötés, gerincnél sérült, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 1462790
14728
283
Vegyes szótár tétel, szlovák-magyar kisszótárak, 2 db: T. Göbel Marianne: Szlovák-magyar szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1984, Terra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Lukács Katalin: Magyar-szlovák szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1988, Terra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. 1461100
14729
283
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1461085
14730
283
Révész Béla: Esztergomi lélek. Bp., 1934, Dante (Az írás mesterei). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1461488
14731
283
Bíró Lajos: Magyar mágia. Bp., é. n., Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban. 1417910
14732
283
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. 1464336
14733
283
Konrád György: A látogató. 1. kiad. Bp., 1969, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1444299
14734
283
Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval 1417824
14735
283
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászonkötés. 1427725
14736
283
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1407026
14737
283
Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szíves közreműködésével szerkesztette Cziklay Lajos. Budapest, 1897, Rigler József Ede Papírnemügyár Rt. ny., Kispesti Rudolf Fogadalmi Templom felépítésére alakult országos bizottság. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált díszmű. Kiadói aranyozott félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója és a gerince viseltes, a kötése sérült, pár lap kijár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft