Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 384

14032.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dr. Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Budapest, é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
14033.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

14034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Horst Koegler: Balettlexikon. Fordította: Gelencsér Ágnes, Manherz Zoltán, Szentpál Mária. Budapest, 1977, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadó picit szakadt papírborítóban. Jó állapotban.
14035.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Encyclopaedia Hungarica I-III.+IV. Kiegészítő kötet. Szerk.: Bagossy László. Budapest, 1992-1998, Hungarian Ethnic Lexicon Foundation-Magyarságtudat Lexikon Alapítvány. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
14036.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Papp István-Jakab László: Magyar-finn szótár. Budapest, 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14037.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

14038.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Oxford film enciklopédia. A világ filmtörténetének kézikönyve. Szerk. Geoffrey Nowell-Smith, Török Zsuzsa, Balázs Éva. Fordították többen. Budapest, 1998, Glória Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
14041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14042.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

14043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft