Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 384
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1450423
13693
281
3800
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Batthyány-Strattmann László saját kezű bejegyzéssel. Bp., 1899, Franklin-Társulat. Kiadói félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban. 1295376
13694
281
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Második, módosított és bővített kiadás. Bp., 1897. Lampel R. XVIII+431 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Gottermayer kötésben. Gerincén kisebb szakadással. 1431583
13695
281
Vietorisz József: Senki Pál. Bp., 1924. Franklin. Kiadói papírkötésben 1450861
13696
281
Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban. 1427291
13697
281
Pozsvai Györgyi: Bodor Ádám. Pozsony, 1998, Kalligram Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Bodor Ádám által dedikált. 1449708
13698
281
Adorján András(szerk.): Black is O.K.! Sakkal kapcsolatos írások gyűjteménye. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban. 1438227
13699
281
Tény, érték, ideológia. A pozitivizmus-vita a nyugatnémet szociológiában. Szerk.: Papp Zsolt. Fordította Gelléri András. Budapest, 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés. 1450490
13700
281
George Tabori: A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító. 1451664
13701
281
Pusztaszeri László: Álltam a hídon. Bp., 2002, Nap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1451686
13702
281
Sütő András-Cenner MIhály-Gervai András-Bóta Gábor: Sinkovits. Bp., 2001, Hungalibri Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopott állapotban. 1451655
13703
281
Kós Károly: "Kőből, fából házat... igékből" (In memoriam Kós Károly 1883-1983). Bp., 1983, Magvető Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1233881
13704
281
Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft