Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 384
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1433948
13803
281
Vegyes zenei témájú könyvek, 2 db: Hontvári László-Siklós András: Lexikon az újhullámról. Budapest, 1983, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Rock Zenei Kézikönyv I. 1950-1993. Szerk.: Németh Oszkár. Budapest, 1993, Berta Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1434492
13804
281
Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval. 1353061
13805
281
Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában. Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p. 1353467
13806
281
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p. 1263635
13807
281
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek 1254202
13808
281
Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan. 1323362
13809
281
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben. 1219275
13810
281
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés. 1294922
13811
281
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve. 1339252
13812
281
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott. 1335178
13813
281
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben. 1420762
13814
281
Juhász Előd: Villanófényben a Zenebutik. Két évtized, sztárok, "megállított" pillanatok. Budapest, 2001, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált példány. Szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft