Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 384

13719.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

13720.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Akadémiai Kiadó reprint sorozata. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
13721.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára I-II. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tótfalusi István: Kiejtési szótár. Idegen nevek, szavak, kifejezések, és szólások helyes kiejtése. Budapest, 2006, Tinta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóval. Jó állapotban.
13723.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

A világ nyelvei. Főszerk.: Fodor István. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
13724.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Frei Tamás: Egy riporter dossziéja. Budapest, 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv egyik sarka sérült, javított. A szerző által dedikált példány.
13725.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pára, Eduard - Náprava, Luděk: Tizenhét év álarcban. Bp., 1975, Zrínyi. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Platt, Richard: Kémek. Bp., 1998, Park (Szemtanú). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13726.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A lámpagyújtogató. Reményik Sándor élete képekben és versben. Összeáll.: Hantz Lám Irén. Kolozsvár, 2007, Stúdium. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13727.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halálozási adatok 1950-1979. Bp., 1981, KSH. Papírkötésben, jó állapotban.
13728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Prokop Péter: Római évek. Róma, 1985, Ugo Detti. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
13729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13730.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft