Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1683651
30306
28
40000
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
1935. 2P csegely Ag "II. Rákóczi Ferenc" próbaveret U.P. jelzéssel (20,23g/35mm) T:1-(P) / Hungary 1935. 2 Pengő klippe Ag "Ferenc Rákóczi II" trial strike, restrike with U.P. mark (20,23g/35mm) C:1-(P) Adamo PE5.2 1685722
30307
28
40000
Numizmatika
1935. 2P Ag "Madonna" (9,92g) T:2,2- apró ph. / Hungary 1935. 2 Pengő Ag "Madonna" (9,92g) C:XF,VF tiny edge error Adamo P7, Unger III.: 1511. 1683669
30308
28
40000
Numizmatika
1935. 2P csegely Ag "A 300 éves Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának emlékére" U.P. jelzéssel Artex-veret (20,2g/35mm) T:1-(P) / Hungary 1935. 2 Pengő klippe Ag "Commemorating the 300th Anniversary of the Péter Pázmány University" restrike with U.P. mark (20,2g/35mm) C:1-(P) Adamo PE7.1 1683735
30309
28
50000
Numizmatika
1938. 5P csegely Ag "Szent István halálának 900. évfordulója" próbaveret U.P. jelzéssel (50,05g/45mm) T:1,1-(P) / Hungary 1938. 5 Pengő klippe Ag "900th Anniversary - Death of Saint Stephen" trial strike with U.P. mark (50,05g/45mm) C:UNC,AU(P) Adamo PE6.4 1675561
30310
28
Numizmatika
1945. 5P Al "PRÓBAVERET" jelzéssel T:1 / Hungary 1945. 5 Pengő Al "PRÓBAVERET(TRIAL STRIKE)" C:UNC Adamo P8.4 1674425
30311
28
Numizmatika
1946. 20f Cu-Al rozetta T:1 / Hungary 1946. 20 Fillér Cu-Al with rosetta C:UNC Adamo F4 1685785
30312
28
11000
Numizmatika
1950. 10f Al (0,85g) T:1,1- / Hungary 1950. 10 Fillér Al (0,85g) C:UNC,AU Adamo F3.1 1674410
30313
28
Numizmatika
1950. 2Ft "P.V. (PRÓBAVERET)" jelzéssel T:1 / Hungary 1950. 2 Forint with "P.V. (PRÓBAVERET/TRIAL STRIKE)" sign C:UNC Adamo F7.1 1670334
30314
28
26000
Numizmatika
1966. 2f + 5f + 10f + 20f + 50f + 1Ft Ag + 2Ft Ag + 5Ft Ag, fiktív veret "Kabinet sor" eredeti dísztokban! T:P / Hungary 1966. 2 Fillér + 5 Fillér + 10 Fillér + 20 Fillér + 50 Fillér + 1 Forint Ag + 2 Forint Ag + 5 Forint Ag "Cabinet set" in original box! C:P Adamo FO2 1670341
30315
28
26000
Numizmatika
1967. 2f + 5f + 10f + 20f + 50f + 1Ft Ag + 2Ft Ag + 5Ft Ag, fiktív veret "Kabinet sor" eredeti dísztokban! T:P patina, tok felületén kis sérülés / Hungary 1967. 2 Fillér + 5 Fillér + 10 Fillér + 20 Fillér + 50 Fillér + 1 Forint Ag + 2 Forint Ag + 5 Forint Ag "Cabinet set" in original box! C:P patina, light damage on surface of box Adamo FO3 1680928
30316
28
450000
Numizmatika
1972. 100Ft Ag "Szent István" jelzett próbaveret tervezet, eltérő betűtípussal (2xklf) + 1972. 100Ft Ag "Szent István" jelzett próbaveret tervezet, mesterjegy nélkül, sima ruhaszegéllyel (2xklf) T:BU,PP,1(PP) / Hungary 1972. 100 Forint Ag "Saint Stephen" "PRÓBAVERET" marked trial strike plan, with different font (2xdiff) + 1972. 100 Forint Ag "Saint Stephen" "PRÓBAVERET" marked trial strike plan, without privy mark, with plain hem (2xdiff) C:BU,PP,1(PP) Adamo EME9
Kikiáltási ár:
450 000 Ft
1680896
30317
28
280000
Numizmatika
1976. 200Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" felirat az előlap bal oldalán (2xklf) T:BU,1(PP) / Hungary 1976. 200 Forint Ag "Ferenc Rákóczi II" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, left side (2xdiff) C:BU,1(PP) Adamo EME16
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft