Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

Babits Mihály: Pávatollak. 1920, A Táltos Kiadása. Kissé viseltes egészvászon kötéseben.
13661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Budapest, é.n. (1939), Nyugat, 262 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Első kiadás.
13662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13663.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13664.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Baldassare Castiglioni: Az udvari ember. Fordította Gróf Zichy Rafaelné. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés. A borítója picit kopott, a kötése picit meglazult. Ezt leszámítva jó állapotban.
13665.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13666.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13667.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

St.Joseph's College 1891-1941. Golden Anniversary Edition. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban, ceruzás bejegyzésekkel, benne 2 db fotóval.
13668.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kaffka Margit: A Révnél. Elbeszélések. Budapest, 1918, Franklin-Társulat.Átkötött félvászon, 238 p. Első kiadás! A lapok foltosak.
13669.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Roxi József: Kirakat.  Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, felvágatlan példány
13670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tiszay Andor: Barbár bölcsességek.  Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
13671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vértes Jenő: A mai amerikai dráma.  Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
13672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft