Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 91

Ezüst "csavart" nyaklánc, Ag., nettó:8gr., jelzett, 44cm / Silver  necklace, Ag, net. 8 grams, marked, 44cm
19036.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst "anker" nyaklánc, Ag., nettó:13,7gr., jelzett, 42cm / Silver  necklace, Ag, net. 13.7 grams, marked, 42cm
19037.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Arany Sz. Mária kerek medál, Au., 14K, nettó:0,5gr., jelzett, d:1cm / Gold Madonna pendant , Au 14K net. 0,5gr, marked, d:1cm
19038.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Arany kulcs medál, Au., 14K, nettó:0,9gr., jelzett, 2cm / Gold key pendant , Au 14K net. 0,9gr, marked, 2cm
19039.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Arany (Au.) 14K jeruzsálemi kereszt medál, jelzett, 1×1 cm, nettó: 0,7 g /  Golden (Au.) 14K Jerusalem Cross pendant, marked, 1×1 cm, net weight: 0,7 g
19040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Arany feszület medál, Au., 14K, nettó:0,2gr., jelzett, 2cm / Gold crucifix pendant , Au 14K net. 0,2gr, marked, 2cm
19041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany feszület medál, Au., 14K, nettó:0,5gr., jelzett, 1,7cm / Gold crucifix pendant , Au 14K net. 0,5gr, marked, 1,7cm
19042.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Arany feszület korpusszal, Au., 14K, nettó:1,1gr., jelzett, 3x2cm / Gold crucifix with corpus, Au 14K net. 1,1gr, marked, 3x2cm
19043.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst karperec, Ag., nettó: 10,1gr., jelzett, d:7cm /Silver bracelet, net, Ag.. 10.1 grams, marked, d: 7 cm
19044.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst szalagmintás gyűrű, Ag., nettó:7gr., jelzett, méret:70 /Silver ring, Ag, net.., 7gr marked, size: 70
19045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst "csillag" mintás karlánc, Ag., nettó:2,4gr., jelzett, 19,5cm / Silver bracelet,  Ag, net.2,4grams, marked, 19,5cm
19046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst "glides" karlánc, Ag., nettó:4,9gr., jelzett, 17,5cm / Silver bracelet,  Ag, net.4,9grams, marked, 17,5cm
19047.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft