Nyomtatványok Tételek száma: 296
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1384427
12629
272
Printed Materials
1902 A Journal Amusant, journal humoristique No.177 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 15p / French humor magazine 1272058
12630
272
Printed Materials
1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt 1387457
12631
272
Printed Materials
1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. / 1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding. 1388373
12632
272
Printed Materials
1907 Bizonyítvány szabó tanoncnak Omoroviczai Ipartestület, hajtogatva, kissé viseltes állapotban, 45x30cm 1207258
12633
272
Printed Materials
1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések... 1363811
12634
272
Printed Materials
Peidl Gyula (szerk.): Szövetkezeti Értesítő. Az Általános Fogyasztási Szövetkezet hivatalos közlönye. I-III. évfolyam. (I. 1-11. szám (nem teljes), II. 1-12. szám, III. 1-12. szám). Budapest, 1909-1910-1911, Általános Fogyasztási Szövetkezet. Könyvkötői félvászon kötés, 304 p. A három évfolyam egybekötve. A lapokon néhol ceruzával bejegyzés, aláhúzás. Peidl Gyula (1873-1943) politikus, későbbi miniszterelnök (1919) által szerkesztet folyóirat az 1909-11-es évekből. 1382217
12635
272
Printed Materials
cca 1910-40 Vegyes nyomtatvány,metszet és fénynyomat tétel, cca 20db, különböző méretben és minőségben 1380527
12636
272
Printed Materials
cca 1910-60 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne napilapok, személyi okmányok, képeslapok, stb, egy banános karton félig telt 1387488
12637
272
Printed Materials
cca 1910 Árjegyzék tejgazdasági berendezésekről, gépekről, és eszközökről. Budapest,é.n.,Glatz és Társa, 43 p. Tűzött papír kötés. 1385961
12638
272
Printed Materials
cca 1910 Lepkék 6 db litho tábla / Butterflies 6 Litho tables 22x26 cm 1385886
12639
272
Printed Materials
cca 1910-1925 Szesziparral kapcsolatos nyomtatványok, számlák, reklámok 1257581
12640
272
Printed Materials
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft