Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

Bordás Ferenc (1911-1982): Naptár címlap.  Színes linó,  papír, jelzett,  18×12 cm
10036.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Borsodi jelzéssel: Várkapu. Akvarell, papír, foltos, gyűrődéssel, 28×37 cm
10037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Útmutató. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,  18×29 cm
10038.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Halász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×33 cm
10039.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
10040.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Dombos vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
10041.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Cserepes István (1901-1944): Tihany. Tempera, papír-karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10042.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Csohány Kálmán (1925-1980): Emlék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×19 cm
10043.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Csók jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 48×55 cm
10044.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Czóbel jelzéssel: Olvasó lány. Olaj, karton, üvegezett keretben,  58×80 cm
10045.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Perlot jelzéssel: Aktok. Kréta, papír, üvegezett keretben, 31×23 cm
10046.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
10047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft