Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm
10240.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
10241.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vinkler László (1912-1980): Alakok, tus, papír, jelzés nélkül, hitelesítéssel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43×29,5 cm
10242.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, karton,  53×56 cm
10243.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Varga jelzéssel: Kutya. Vegyes technika. papír, keretben, 48×70 cm
10244.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

10245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buék 1965. Rézkarc, papír, jelzett, hajtott, 13×18 cm
10246.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Varga Pál (1937- ): Ezerszemű szőlő, akvarell, papír, jelzett, 13,5×19 cm
10247.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19

Varsányi Pál (1902-1990): Illés szekerén 1948. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 17×12 cm
10248.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Werner jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, keretben, sérült, 37×30 cm
10249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10250.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Wieszt József (1951-2007): Nóé bárkája. Rézakrc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×19 cm
10251.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft