Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1350851
13094
270
Books: Travelling, cities
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon II. Bp., 1988 Kossuth Nyomda. Dekoratív album, kiadói borítóban. 1335586
13095
270
Books: Travelling, cities
Mária Valéria híd - Most Márie Valérie - Mária Valéria Bridge. [Bp.], [2001], Állami Közúti Műszaki és Információs Kht. Szlovák-magyar-angol háromnyelvű kiadvány, számos színes fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban. 1321312
13096
270
2200
Books: Travelling, cities
1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p. 1284418
13097
270
Books: Travelling, cities
3 db helytörténeti/földrajzi nyomtatvány: A térszíni formák nevei a barcasági Hétfalú helyneveiben. A moldvai Gajcsána helynevei, Máramarosi helynevek 1284296
13098
270
Books: Travelling, cities
Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben. 1220958
13099
270
Books: Travelling, cities
Mátéka Béla: A Függetlenség budapesti útmutatója. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., é.n., Függetlenség (Stádium). 44 p. Kiadói papírkötésben. A borító kissé foltos. 1219486
13100
270
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: Magyar utazó Indiában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben. A gerinc felső részén kis hiány. 1335635
13101
270
Books: Travelling, cities
Vörös Tihamér (szerk.): Az 1931. május június 21-ig Budapesten rendezett Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. Budapest, 1931, A Magyar Turista Szövetség. Kiadói papír kötésben 1077081
13102
270
Books: Travelling, cities
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. 1335449
13103
270
Books: Travelling, cities
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Második kötet. Budapest, é.n., Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben 1334777
13104
270
Books: Travelling, cities
William H. Gilder: A ,,Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford. Halász Gyula. Bp., 1928, Franklin. 130 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1335540
13105
270
Books: Travelling, cities
Kristóf Sándor (szerk.): Cserhát útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft