Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 78

Wilkinson, Frederick: The World's Great Guns. London, 1979, Hamlyn. Kiadói egészvászon kötés kiadói védőborítóval, 256 p. Angol nyelvű kiadás. A kiadói borító védőborító széle picit szakadozott.
13385.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fyson, Nance: Nagy Kincseskönyv. Fordította: Zsolt Angéla. Budapest, 1996, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói keménypapír kötés, 159 p. Igényes kivitelű album, szép képekkel és érdekes leírásokkal.
13386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1980, Corvina Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon borító szakadt kiadói védőborítóval, 240+48 p. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
13387.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13388.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

13389.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13390.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13391.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
13392.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13393.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
13394.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
13395.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Madonna-könyv. A festőművészet 60 remeke Sik Sándor versével. Bp., 1924, Szent-István-Társulat. 64 l, 59 t. lapsz. belül. Illusztrált kiadói kartonkötésben. A gerince kissé sérült.
13396.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft