Fotó

Tételek száma: 256

1930-as feliratú dobozban 21 db szabadon felhasználható, vintage üveglemez negatív, az egri Fotó-GRÁF műterem hagyatékából, 12x16 cm és 8x12 cm között
11762.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1960 Tiszavölgyi József (1909-?) fotóriporter hagyatékából 99 db vintage fotó, többsége jelzett, 6x9 cm és 9x14 cm között
11763.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17

cca 1900-1940 Régi fényképek vegyes tétele, 13 db vintage fotó, többsége karton hátlappal, 10x6 cm és 24x18 cm között
11764.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1910 A Magyar királyi Államvasutak gépgyárában gyártott, Richter József vezetése alatt épült hidak és állványok. Látványos, összesen 26 db híd-fotót tartalmazó nagyméretű album. Komáromi, nagyváradi, erdélyi és magyarországi hidak és építésükön készült fotók, kissé megviselt, félvászon kötésű albumban. 42x34 cm /  cca 1910 Large album containing 26 photos of bridges built by the Machine-factory of the Hungarian Railways. Bridges of Komarno, Oradea, Tovis, and other cities. In half linen binding,  with damaged spine. 42x34 cm
11765.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

cca 1890 Orosz láncos farönkszállító állomás, Arthur Koppel, kartonra kasírozva, feliratozva, sérült sarokkal, kis szakadással, 20x26 cm / Russian chainhaulage Plant for carrying logs from the river, damaged corner, small tear
11766.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1909 Rákospalota-Ujfalu kovácsoltvas és diszműkovács termékeket előállító műhely dolgozói. Mesterek és inasok termékekkel. Nagyméretű tablókép. 39x32 cm
11767.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1925 Malom belső felvételei, 2 db szabadon felhasználható vintage üveglemez negatív, 10x15 cm
11768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1928 Termények a tanya udvarán, 1 db sztereo üveglemez diapozitív képpár, 6x13 cm
11769.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1928 Szüreten, 1 db sztereo üveglemez diapozitív képpár, 6x13 cm
11770.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1948 Tiszakürt község hadviseltjei, tablókép 48 nevesített portréval, 1 db szabadon felhasználható vintage üveglemez negatív, Lőcsei Árpád (?-?) kecskeméti vándorfényképész hagyatékából, 9x12 cm
11771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1949 Gátér község hadviseltjei, tablókép 38 nevesített portréval, 1 db szabadon felhasználható vintage üveglemez negatív, Lőcsei Árpád (?-?) kecskeméti vándorfényképész hagyatékából, 9x12 cm
11772.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15

cca 1929 Disznóvágás a hentes udvarán, 1 db sztereo üveglemez diapozitív képpár, 6x13 cm
11773.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft