Nyomtatványok Tételek száma: 325
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1329429
12913
267
Printed Materials
1900 Statut für Krankenhauser, heilan stalten und reconvalescenthauser, pp.:67, 22x15cm 1247737
12914
267
Printed Materials
Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították. 1338495
12915
267
Printed Materials
cca 1900-1950 5 db szentkép, közte 2 db lithóval, 1 db selyemmel, 1 db szárítot virágokkal 1096496
12916
267
Printed Materials
cca 1900 Bibliai jelenetek, színes lithográfia (4 db), papír, kartonra ragasztva, egyiken szakadás nyomok, 21×28 cm 1095197
12917
267
Printed Materials
cca 1900 Szerencséje óhajtásom. 2 db térbeli, litho üdvözlőkártya / 3D litho greeting card 12x16 cm 1329448
12919
267
Printed Materials
1903 A Bánsági Ágost Hitv. Evangelikus egyházmegye rendes közgyűléseinek jegyzőkönyvei, pp.:51, 23x15cm 1340752
12920
267
Printed Materials
Alekszandr Puskin: Mese Szaltán cárról meg a fiáról, a dicső és hatalmas Gvidon hercegről... I. Bilibin rajzaival, Moszkva, 1904, Raduga Könyvkiadó. Színes rajzokkal illusztrált kiadvány. 1340844
12921
267
Printed Materials
1905-43 Zászlónk szórványszámai, 10db, különböző méretben és minőségeben 1338486
12922
267
Printed Materials
1906 Litho címlapos Jézus zsebnaptár, 12x6 cm 576434
12923
267
Printed Materials
1907 Az 1906. évi május hó 19-ére hirdetett Országgyülés Képviselőházának Naplója IX-X. köt. Hiteles kiadás. Bp., Athenaeum. Aranyozott félvászon kötésbe kötve, jó állapotban 1254298
12924
267
Printed Materials
Hogyan lett az ember. Irta Doktor. Bp., 1907, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 35 p. Kiadói tűzött papírkötésben, a gerince kissé sérült. 1310090
12925
267
Printed Materials
1908 a Magyar Órások Szaklapja 10. évf. 17. lapszáma, benne számos érdekességgel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft