Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 60

19025.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19026.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19027.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:23,3gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm /Silver pocket watch,  Ag., gross: 23,3 gr, without hallmark, it works, d: cca 3 cm
19028.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst nyakláncok, Ag., nettó:16,1gr, jelzett, 3db, 60-68cm kötött /Silver necklaces, Ag, net. 16,1gr, marked, 3pz, 60-68 cm
19029.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11

Ezüst Mária Terézia (1870) medál, Ag., nettó:4gr., jelzett, d:22mm /Maria Theresa silver pendant, Ag, net., 4gr, marked, d:22mm
19030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
33

Szecessziós ezüst kiskanál, Ag., nettó:54gr., 2db, fémjel nélkül, az egyik kis görbülettel, 14cm /Art Nouveau silver spoon, Ag, net. 54gr, 2pz, without hallmark, 14cm
19031.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, "B. M." monogrammal, 10,5×8,5×1,5 cm, bruttó 99 g
19032.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Intact márkájú, vadász jelenettel díszített duplafedeles ezüst svájci zsebóra. Jól működő szerkezettel, jó állapotban. / Intact Swiss pocket watch 103g
19033.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst kendőgyűrű / Silver napkin holder 65 g
19034.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst köldökpiercing, Ag, bruttó: 5gr., jelzett, 2db /Silver navel piercing, Ag, gross: 5gr, marked, 2pz.
19035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 4,9gr., jelzés nélkül, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, gross:4,9 gr.,  without hallmark,  d:5cm
19036.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft