Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1258358
13214
266
Books: Science and technology
Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel. 1254828
13215
266
Books: Science and technology
Dinnyési János: Gépkocsi szerkezettan. Kassa, 1984, "Wiko". Kiadói kopottas papírkötésben. 1335777
13216
266
Books: Science and technology
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben. 1330698
13217
266
Books: Science and technology
Sigmund Lehner: Die Kitte und Klebemittel. Wien, 1892, Hartlebens Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1254127
13218
266
Books: Science and technology
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben. 1254789
13219
266
Books: Science and technology
Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben. 1255311
13220
266
Books: Science and technology
Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben. 1253999
13221
266
Books: Science and technology
Balla János: Autós ABC. Bp., 1943, Athenaeum. 388 p. Kiadói foltos papírkötésben. 1252750
13222
266
Books: Science and technology
Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány. 1252187
13223
266
Books: Science and technology
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben. 1258453
13224
266
Books: Science and technology
Szabó László: Így gondozd a FIATODAT. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói modern keménykötésben. 1251357
13225
266
Books: Science and technology
Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. Ford. Ranschburg Pál. II. kötet. Bp. 1900, Természettudományi Társ. 412 p. 65-66. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft