Könyvek: Történelem

Tételek száma: 52

Henri Poincaré: Tudomány és föltevés. Bp., 1908, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé sérült egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13724.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933. Lantos. Egészvászon kötésben.
13725.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13726.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13728.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

13729.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13730.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13731.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1935, Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
13732.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft