Porcelán

Tételek száma: 144

Zsolnay búzavirágmintás porcelán hamutartó, kézzel festett, jelzett, máz alatti lepedésekkel, 11x9 cm
11141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay porcelán kulacs fa dugóval, matricás, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
11142.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:18 cm
11143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay bika, apró kopás nyomokkal, jelzett, m:7,5 cm, h:16 cm
11144.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
14

Zsolnay búza virág mintás ékszertartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, 10×10 cm, m:6 cm
11145.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsolnay áttört dísztányér mitológiai jelenettel, matricás, jelzett (cca 1880), kopás nyomokkal,
11146.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay búzavirág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11147.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsolnay páros őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm
11148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1960 Zsolnay Török "macska" váza, porcelán, kézzel festett, fekete-sárga mintával, fogantyúval, kis lábakon áll, hibátlan, jelzett, 15cm
11149.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zsolnay porcelán harkály, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
11150.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33

Zsolnay játszó macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm + Zsolnay nyúl, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
11151.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Zsolnay virág mintás mokkás csésze fedővel és csészealj, kopott, kézzel festett, jelzett
11152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft