Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1320386
10253
264
Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×15 cm 1320385
10254
264
Rudnay Gyula (1887-1957): Pásztor leány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×15 cm 1320384
10255
264
Rudnay Gyula (1887-1957): Fasor Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm 1215902
10256
264
Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm 1315133
10257
264
Ruszkay György (1930-1990): Lepke. Vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm 1315132
10258
264
Ruszkay György (1930-1990): Kakas. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x15 cm 1116874
10259
264
Ruszkay György (1930-1990): Turisták. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30cm 1098057
10260
264
Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm 1319216
10261
264
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1319163
10262
264
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1319161
10263
264
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1319158
10264
264
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft