Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1320405
10301
264
Szőnyi Jenő (1902-?): Ülő férfi. Tus, papír, jelzett, 29×23 cm 1318214
10302
264
Takács Dezső (1933-): Ex Libris, Buék 1968. Linó, papír, jelzett, 7×11 cm 1319285
10303
264
Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm 1321211
10304
264
1918 Tallafusz Antal (?-?): "Vándorkedv" Turista Egyesület címere, tus-akvarell, karton, jelzés nélkül, 18x13cm 1319460
10305
264
Turiák Ödön (1884-1937): Falusi ház udvara. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x14 cm 1318741
10306
264
Táray jelzéssel: Romos ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm 1315114
10307
264
Thész jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 60×80 cm 1317802
10308
264
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm 1318978
10309
264
Toncz Tibor (1905-1979): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×6 cm 1319698
10310
264
Tornai jelzéssel: Boltíves ablak. Szén, papír, kis szakadással, 40×60 cm 1315008
10311
264
Tornyai jelzéssel: Szénabálák. Olaj, karton, 24×34 cm 1317811
10312
264
Torró Vilmos (1935-2001): Ex Libris, Szigetvár. Klisé, papír, jelzett, 13,5×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft