Festmények és grafikák

Tételek száma: 395

MB jelzéssel: Kislány(2 db). Grafitceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8x9 és 18x13 cn
10193.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

MCP jelzéssel: Álomkép. Olaj, falemez, keretben, 30×40 cm
10194.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
29

MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 48×57 cm
10195.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
34

MCP jelzéssel: Cigarettázó hölgy. Szén, papír, jelzett, 16x25 cm
10196.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5×5,5 cm
10197.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10198.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10199.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mesterházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, fa keretben, 23x33 cm
10201.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mikola András (1884-1970): Alföldi táj. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 15×22 cm
10202.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Molhoni jelzéssel: Női portré. Olaj, farost,  48×36 cm
10203.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Molnár jelzéssel: Orgonacsokor, olaj, vászon, 100,5×70,5 cm
10204.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft