Festmények és grafikák Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1319876
10193
264
MB jelzéssel: Kislány(2 db). Grafitceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8x9 és 18x13 cn 1317204
10194
264
MCP jelzéssel: Álomkép. Olaj, falemez, keretben, 30×40 cm 1313825
10195
264
MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 48×57 cm 1317436
10196
264
MCP jelzéssel: Cigarettázó hölgy. Szén, papír, jelzett, 16x25 cm 1317894
10197
264
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5×5,5 cm 931439
10198
264
Mermeze Nóra (1938-): Kezdődik az előadás. Linó, papír, jelzett, 45×30 cm 951987
10199
264
Mermeze Nóra (1938-): Színjátszók. Linó, papír, jelzett, 23×30 cm 973293
10200
264
Mermeze Nóra (1938-): Szabadban. Linó, papír, jelzett, 23×30 cm 1295360
10201
264
Mesterházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, fa keretben, 23x33 cm 1314559
10202
264
15000
Mikola András (1884-1970): Alföldi táj. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 15×22 cm 1319670
10203
264
Molhoni jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 48×36 cm 1314493
10204
264
28000
Molnár jelzéssel: Orgonacsokor, olaj, vászon, 100,5×70,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft