Bolhapiac Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1302357
11596
262
Flea Market
Irizáló réz váza, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 1302178
11597
262
Flea Market
Régi kenőkés és húsvilla, h: 22 és 27 cm 1302325
11598
262
Flea Market
Buddha, bronz szobor, alján apró hiánnyal, m: 22 cm 1300331
11599
262
Flea Market
Sanax Patent típusú antik masszírozógép, többféle cserélhető fejjel; eredeti, bélelt dobozában. Az egyik fej kissé sérült. 1305417
11600
262
Flea Market
Argentor csésze tartó, üveg nélkül, aranyozott alpakka, jelzett, kopott, m:5 cm; valamint további réztárgyak: kiöntő, kosárka, tálca, stb., összesen: 9 db 1280491
11601
262
Flea Market
Su 7 repülőgép makett (modell) eredeti dobozában, hiánytalanul 1304965
11602
262
Flea Market
Gazdagon díszített, aranyozott képkeret, benne paszpartuzott angyalkás gobelinnel, kis lepattanással, belső méret: 29,5×25,5 cm, külső méret: 43,5×39 cm 1304935
11603
262
Flea Market
13 db különféle üres magnókazetta 1304992
11604
262
Flea Market
Comptable - teneur de livres contrôllant des pieces d'une cliente, rézmetszet után készült modern réz falikép, fa keretben, 30×20 cm 1304990
11605
262
Flea Market
Dekoratív rézmozsár törővel, d: 12,5 cm (mozsár), h: 23 cm (törő) 1305263
11606
262
Flea Market
Tükör antik kerettel, 75×51 cm 1305269
11607
262
Flea Market
Díszesen faragott fa posztamens, m: 124 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft