Bolhapiac

Tételek száma: 378

Irizáló réz váza, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11596.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Régi kenőkés és húsvilla, h: 22 és 27 cm
11597.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Buddha, bronz szobor, alján apró hiánnyal, m: 22 cm
11598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

Sanax Patent típusú antik masszírozógép, többféle cserélhető fejjel; eredeti, bélelt dobozában. Az egyik fej kissé sérült.
11599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Argentor csésze tartó, üveg nélkül, aranyozott alpakka, jelzett, kopott, m:5 cm; valamint további réztárgyak: kiöntő, kosárka, tálca, stb., összesen: 9 db
11600.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Su 7 repülőgép makett  (modell) eredeti dobozában, hiánytalanul
11601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gazdagon díszített, aranyozott képkeret, benne paszpartuzott angyalkás gobelinnel, kis lepattanással, belső méret: 29,5×25,5 cm, külső méret: 43,5×39 cm
11602.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13 db különféle üres magnókazetta
11603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Comptable - teneur de livres contrôllant des pieces d'une cliente, rézmetszet után készült modern réz falikép, fa keretben, 30×20 cm
11604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dekoratív rézmozsár törővel, d: 12,5 cm (mozsár), h: 23 cm (törő)
11605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tükör antik kerettel, 75×51 cm
11606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20

Díszesen faragott fa posztamens, m: 124 cm
11607.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft