Könyvek: Történelem

Tételek száma: 88

Marczali Henrik: Erdély története. Bp., 1935, Káldor. 288 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerinc kissé kifakult.
14094.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

A koronázás és a vele összefüggő ünnepségek. Összeállította a Koronázást Előkészítő Bizottság. Bp. 1916, Pesti Könyvnyomda Rt. 36 p. Fűzve, a címlap  sérült.
14095.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Antal László (szerk.): Ötven éve történt... Horthy István repülő főhadnagy tragikus halála. Budapest, 1992, Auktor Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben.
14096.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bertényi Iván: Kis magyar címertan. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötésben, sok színes képpel.
14097.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp., 1944, Anonymus. 189 p. Kiadói félvászon kötésben. Első kiadás!
14098.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Albert baron de Margutti: A Habsburgok tragédiája. Intimitások az utolsó Habsburgokról. Bp., 1924. Légrády. 220 p. Korabeli félvászonkötésben.
14100.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lőrincz Zsuzsa: A náci csizma nyomában. Kiadás: Bp., 1961, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történelmi tanulmány. 2. kiadás. Bp., 1923, Dick Manó. 238 p. A kiadói papírkötés nélkül, gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
14102.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Köszev, Dino: Titóék álarc nélkül. Bp., 1952, Szikra. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.  Kiadói, gerincén elszíneződött vászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
14104.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsadányi Oszkár: Mindenki szolgája. Feljegyzések az oroszországi és ukrajnai munkaszolgálatosok kálváriájáról. Bp., 1945. Magyar Téka. 152 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban
14105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft