A koronázás és a vele összefüggő ünnepségek. Összeállította a Koronázást Előkészítő Bizottság. Bp. 1916, Pesti Könyvnyomda Rt. 36 p. Fűzve, a címlap sérült.
Antal László (szerk.): Ötven éve történt... Horthy István repülő főhadnagy tragikus halála. Budapest, 1992, Auktor Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történelmi tanulmány. 2. kiadás. Bp., 1923, Dick Manó. 238 p. A kiadói papírkötés nélkül, gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, gerincén elszíneződött vászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
Zsadányi Oszkár: Mindenki szolgája. Feljegyzések az oroszországi és ukrajnai munkaszolgálatosok kálváriájáról. Bp., 1945. Magyar Téka. 152 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban