Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 294
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1291964
14593
261
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos. 1292616
14594
261
F.W.Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés szanszkrit kézirat nyomán. Fordította: Baktay Ervin. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Félbőr kötés, kopottas állapotban. 1284155
14595
261
Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben 1284130
14596
261
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok 1297232
14597
261
Andor Károly: Epigrammák. Vác, 1938, (Pestvidéki Ny.). 320 p. A szerző 200 példányos külön kiadása. Korabeli amatőr papírkötésben. Haránt alakú. 1293473
14598
261
Magyar Remekírók - Petőfi Sándor munkái IV. Vegyes művek. Sajtó alá rendezte Badics Ferencz. Bp., 1906, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon sorozatkötésben. 1292836
14599
261
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötésben, a hátsó táblán kis folttal. 1292970
14600
261
Arthur Conan Doyle: Az üldöző. (Sherlock Holmes) Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben 1292628
14601
261
Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 1297717
14602
261
Playboy nagyinterjúk. A Magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Bp., 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1289064
14603
261
2 db könyv-Gantner Ádám: Ősz Jeruzsálemben. Bp., 2007, I-A-T. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Malamud, Bernard: Jozip népe. Bp., 1997, Ciceró Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1294046
14604
261
Csaplár Vilmos: Magyarország, te dög. Bp., 1991, Pesti Szalon Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft