Festmények és grafikák

Tételek száma: 94

Péczely Antal (1891-?): Pipázó nagypapa. Ceruza, papír, jelzett, 10×6 cm
10060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pólya Tibor (1886-1937): Szerelmes csók. Vegyes technika, papír, foltos, jelzett, 27×16 cm
10061.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Pörge Gergely (1858-1930): Élet a tanyán. Olaj, vászon, jelzett, 32×44 cm
10062.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

James Priddey (1916-1980): Port Isaac North Cornwall. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 22×30 cm
10063.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×23 cm
10064.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Rófusz Ferenc (1946-) Két képkocka az Oscar díjas Légy c. animációs filmből. Akvatinta, papír. Jelzett. / Original etchings from the Oscar winner Hungarian animation movie: The fly. Signed by the director. Aquatint in glazed frame.
10065.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Rubint Ávrahám Péter (1958-): A mai reggel sem különbözik a többitől. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm
10066.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Salamon Miklós (?-1970): Önarckép aktokkal 1922.Rézkarc, papír, jelzett, 10×9 cm
10067.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Sass Brunner Ferenc (1882-1963): Dombos táj. Olaj, karton, jelzett, keretben, 33×46 cm
10068.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1919-1921 Schima Bandi (1882-1959): A magyar szavazó. Politikai karikatúra.  Nagyméretű grafika és kollázs. Vegyes technika, papír, hátoldalán jelezve. 58x38 cm / 1919-1923 The Hungarian voter. Large graphics with collage. Mixed technique. 58x38 cm
10069.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1919 Schima Bandi (1882-1959): Pozsony a fronton. Nagyméretű grafika, hátoldalán a megszállt város életét leíró helyzetjelentéssel. Vegyes technika, papír,hátoldalán jelezve, postán megküldve, 43x12 cm / 1919 Pressburg on the battlefield. Large graphics with diary from the occupied city. Mixed technique.
10070.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
9

Szandai Sándor (1903-1978) : Kompozíció 1966. Monotípia, papír, jelzett,  29×41 cm
10071.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft