Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 100

13382.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13383.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13384.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13385.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
13386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp. 1940. Vajna és Bokor. 164 p. Kiadói vászonkötésben.
13387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. I-II. kötet. Bp. 1931. Dante kiadó. A világ körül. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.
13388.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Franz E. Anders: A zöld pokolban. Filmgéppel Északbraziliában. Bp., Stádium. 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Gerince kissé kopottas.
13389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fővárosunk 1800-1873 között. Buda, Óbuda, Pest alakulása ez egyesítés előtt. Bp., 1948.  Székesfőváros házinyomdája. 50p.
13390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13391.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
13392.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp, é.n., Tolnai. Színes, festett, kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel. Szép állapotban.
13393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft