Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 100

Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
13370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc kopottas. A hátsó tábla kissé foltos.
13371.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13372.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13373.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13374.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

13375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13376.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Bendefy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13377.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13379.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13380.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13381.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft