Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1912. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott  félbőrkötésben. A kötetek gerincein apró folt, a vászontáblák foltosak.
13771.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dante Alighieri - Karl Witte: Die göttliche Komödie. Berlin, 1938. Askanischer Verlag. Kiadói díszes, illusztrált  félvászonkötésben. Dekoratív, szép példány. Számos illusztrációval, képpel.
13772.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13774.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13775.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13776.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.
13777.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13779.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tessedik Sámuel önéletírása. Reprint. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötésben.
13780.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13781.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Remellay GusztávM Multunk hölgyei hazai történelem. Regényes krónika-modorban magyar hölgyek számára. II. kötet. Pest, 1861, Engel és Mandelló. Aranyozott félvászon kötésben.
13782.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13783.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft