https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hajduska István: Papírhajók oklevélből. Bp., 1969, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1
13651.

Hajduska István: Papírhajók oklevélből. Bp., 1969, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
1
13652.

Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13653.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13654.

Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13655.

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13656.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13657.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak.
1
13658.

Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
1
13659.

Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Bajza József: Petőfi István versei Havasok könyve. - Kacziány Géza: Petőfiről és mestereiről. Petőfi könyvtár XVII-XVIII. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és társa. Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötés, jó állapotban. A gerinc elszíneződött.
1
13660.

Dr. Bajza József: Petőfi István versei Havasok könyve. - Kacziány Géza: Petőfiről és mestereiről. Petőfi könyvtár XVII-XVIII. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és társa. Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötés, jó állapotban. A gerinc elszíneződött.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással
1
13661.

Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Anakreoni dalok. Ódák. Marosvásárhelyi gondolatok. A lélek halhatatlansága. Dorottya. Gyoma, 1921. Kner Izidor. 201 p. A fametszetű könyvdíszeket Kozma Lajos készítette. ( Kner-Klasszikusok IV. kötete.) Átkötve, korabeli viseltes félvászonkötésben. Mindössze 1200 példányban jelent meg.
1
13662.

Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Anakreoni dalok. Ódák. Marosvásárhelyi gondolatok. A lélek halhatatlansága. Dorottya. Gyoma, 1921. Kner Izidor. 201 p. A fametszetű könyvdíszeket Kozma Lajos készítette. ( Kner-Klasszikusok IV. kötete.) Átkötve, korabeli viseltes félvászonkötésben. Mindössze 1200 példányban jelent meg.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz