Kerámiák

Tételek száma: 38

Chemische Fabirk Lukawitz? padlóváza, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:52 cm /Chemsiche Fabrik Lukowitz floorvase, handpainted, signed, good condition
11083.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hattyús kaspó, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h:26 cm, m:24 cm
11084.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fu, Lou és Shou padlóváza, kézzel festett, jelzés nélkül, mázas kerámia, apró kopásokkal, m:48 cm
11085.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Teknős alakú jópofa asztali tartó, égetett agyag, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×8,5×6,5 cm
11086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11087.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Spagetti hajú lányok, kerámia, az egyik Pfeiffer jelzéssel, apró lepattanásokkal, 9x7cm, 6x6cm
11088.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pajzs jelzéssel retró kerámia hamuzó, hibátlan, 8x8cm
11089.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mázas kerámia csempe mókás figurával, jelzett ("Richter"), kis kopásnyomokkal, 13,5×12,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fiú fej, festett kerámia falikép, jelzett, kopásokkal, 19×13 cm
11091.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Régi majolika kiöntő, máz alatti repedésekkel, apró lepattanásokkal, 20x10cm
11092.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Régi kerámia korsó, lepattanással, 13x7cm
11093.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Régi kerámiadoboz, kopásnyomokkal, cca 12x16x11cm
11094.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft