Külföldi Képeslapok Tételek száma: 840
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1211642
21827
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Innsbruck, Kathol. Casino / Catholic casino, floral, litho (EK) 1211538
21828
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
Innsbruck, Wezel & Naumann Serie II. 7. litho 1185552
21829
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2
Innsbruck, Altstadt, oldtown, Richard Müller photo 1185548
21830
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2
Innsbruck, Maria-Theresien Strasse 114482
21831
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Kirchberg am Wechsel, St. Corona church (EK) 1227190
21832
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2
Krems an der Donau, litho 1211291
21833
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Krems an der Donau, coat of arms, Passepartoutkarte litho (EK) 1187401
21834
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Linz, Volksgartenstrasse, Feldstrasse, Johann Schenkenfelder's Cafe Habsburg / streets, cafe (EK) 1210849
21835
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2
Maria Wörth, Wiener Cafe und Konditorei Hotel Post 1227956
21836
253
2200
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 Mariazell, Gnaden-Mutter, litho (EK) 1211320
21837
253
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Mariazell, Wasserfall in Grünau, Otscher, Herrenhaus am Erlafsee, Erzherzog Franz Carl's Höhe / waterfall, hotel, lookout tower, Regel & Krug No. 673. litho (EK) 1211503
21838
253
2200
Worldwide Postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Mariazell, Grazergasse, Gasthof zum Weissen Engel des J. Bieber, Dorfler Cafe / street, guest house, cafe (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft