Festmények és grafikák

Tételek száma: 322

Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír (sérült), 25×36 cm
10232.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10233.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Trojan-Marian József (1931-):kis grafika klisék, jelzett, papír,3db,  15x10cm
10234.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10235.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Yuji Umetsu(1952-): Bogáncs. Művészi nyomat, jelzett, kartonra kasírozva, 10,5x8 cm
10236.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm
10237.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15

Vajda Zsiga jelzéssel: Zarándok. Olaj, vászon, 51x28 cm
10238.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10239.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Varsányi Pál (1902-1990): Kofa. Alumínium metszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×18 cm
10240.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Vass jelzéssel: Víztorony. Akvarell, papír, 18×29 cm
10241.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vaszary János (1867-1939): varró asszonyok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×34 cm
10242.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Várkonyi János (1947-): Találka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×45 cm
10243.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft