Festmények és grafikák Tételek száma: 275
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1173803
10060
247
Forrai Zoltán (1901-1996): Leégés a lovin. Vegyes technika, 16x28cm, lapméret:27x20cm 1173737
10061
247
Galánthay Beatrix: Öregek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 31x22cm 1174473
10062
247
28000
Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm 1175756
10063
247
Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm 1176449
10064
247
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és az állatkertben. Szomszéd Balázs átültet. Tus, papír, jelzett, 9×33 (2×) cm 1151538
10065
247
Gerű jelzéssel: Jelenés. Olaj, farost, 35×49 cm 1180024
10066
247
Gömöri Imre(1902-1969): Vicces étlapok, 6 db. Klisé, papír, jelzett a klisén, 22x14 cm 1180020
10067
247
Gömöri Imre(1902-1969): Apuci kedvence. Tus, papír, jelzett, hajtott, 18x25 cm 1174871
10068
247
Gross Arnold (1929-2015): Iparművészeti Múzeum. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x7 cm 1109490
10069
247
Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm 1176155
10070
247
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris klisék,papír, 5db, vegyes méretben, cca 8x6,5cm és 5x7cm 1176145
10071
247
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris klisék,papír, 5db, vegyes méretben, cca 9x6cm és 4x4cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft