Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Forrai Zoltán (1901-1996): Leégés a lovin. Vegyes technika, 16x28cm, lapméret:27x20cm
10060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Galánthay Beatrix: Öregek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 31x22cm
10061.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm
10062.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm
10063.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és az állatkertben. Szomszéd Balázs átültet. Tus, papír, jelzett, 9×33 (2×) cm
10064.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Gerű jelzéssel: Jelenés. Olaj, farost, 35×49 cm
10065.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gömöri Imre(1902-1969): Vicces étlapok, 6 db. Klisé, papír, jelzett a klisén, 22x14 cm
10066.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gömöri Imre(1902-1969): Apuci kedvence. Tus, papír, jelzett, hajtott, 18x25 cm
10067.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gross Arnold (1929-2015): Iparművészeti Múzeum. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x7 cm
10068.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
10069.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris klisék,papír, 5db, vegyes méretben, cca  8x6,5cm és  5x7cm
10070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris klisék,papír, 5db, vegyes méretben, cca  9x6cm és  4x4cm
10071.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft