Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1145950
13789
245
Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben. 1144445
13790
245
Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., é.n., Dante. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 1145135
13791
245
26000
Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. 1144426
13792
245
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 1144449
13793
245
Just Béla (szerk.): Mécs László válogatott költeményei.Bp., 1934, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 1137561
13794
245
B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt. Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. 1137446
13795
245
Harsányi Zsolt et alii: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. 1137413
13796
245
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 1146015
13797
245
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált. 1149733
13798
245
Chris Mosey - Michel Hjorth: The Magic Horse. "Devil's plaything" that became a national symbol. Boox kiadó, 1999. Angol nyelvű képes album, sok színes fotóval, jó állapotban. 1140211
13799
245
Karel Capek: Dásenka. Egy kis foxi élete. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó.Fotóval illusztrált kiadói karton kötésben. 1140849
13800
245
Benedek Marcell (szerk.):Emlékkönyv 1919-1935. Bp., é.n., Dante. Viseltes kiadói papír kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft